FRANCOUZSKÝ BULDOČEK - FRENCH BULLDOG - BOULEDOGUE FRANCAIS
CHOVATELSKÁ STANICE - KENNEL

NOVINKY
O NÁS
O PLEMENI
ŠTĚŇATA
ODCHOVY
NAŠE FENY
NAŠI PSI
K PRODEJI
KONTAKT
>> english

ŠTĚŇATA

"Přátelé odejdou, pes zůstává."


Registrace chs Pro zodpovědného zájemce je většinou volba nového kamaráda a člena rodiny nelehká - bývá to totiž volba na dlouhá léta, limitovaná délkou života psa.
Pokud jste se tedy rozhodli, že právě francouzský buldoček je plemeno, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a rytmu, nabízíme Vám:
Štěně si u nás můžete předem rezervovat - zamluvit. Můžete mít představu o tom, zda chcete raději pejska nebo fenku, popř. jakého zbarvení.
Průběžně Vás potom budeme informovat, co je nového – aktuálního, jaký je termín porodu, výhledově termín odběru štěňátek, jaká se narodila – počet, pohlaví, zbarvení atd. Můžeme se dohodnout na Vaší návštěvě u nás, zodpovědět Vaše případné dotazy k plemeni atd...
Všechna naše odchovaná štěňata jsou očkovaná, mají aplikovaný mikročip, vydaný europas, průkaz původu FCI, jsou zkontrolovaná poradcem chovu z hlediska zdravotních nebo exteriérových vad. Jsou socializovaná mezi lidmi, v naší rodině. Registrace chs
Jsem členem chovatelského Moravskoslezského bulldog-mops klubu ( www.msbmk.cz ), který je garantem čistokrevného chovu plemene pod hlavičkou FCI v České republice.
Chovatelské poradenství pro nové majitele je pro nás samozřejmostí. V případě zájmu Vám můžeme další aktuální informace zaslat e-mailem.


Naše minulé odchovy:
štěňátka francouzského buldočka štěňátka francouzského buldočka štěňátka francouzského buldočka štěňátka francouzského buldočka štěňátka francouzského buldočka štěňátka francouzského buldočka


© fefi design 2009
fefi.wz.cz